autobus 193 | inne linie z przystanku: 170, 183, 193, | |||||||
przystanek Os. Winiary | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 02 17 32 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 48 03 18 33 48 03 18 33 48 08 28 48 08 28 48 08J 28J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12S 32S 53S 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 13 33 53 13 33 53 13 29 48 08 28 48 08 28 48 08J 28J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 13# 33# 53# 13# 33# 53# 13# 29# 48# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08Z 28Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole Os. Winiary 1 - Witosa Wiadukt 2 - Witosa Kładka 3 - Wojska Polskiego 5 - Niestachowska n/ż 6 - Żeromskiego 7 - Żeromskiego 9 - Ogrody 11 - Szpitalna 12 - Swoboda 14 - Bułgarska/Polska n/ż 15 - Kolorowa 17 - Bułgarska/Polska n/ż 18 - Ognik 19 - Rycerska 20 - Marszałkowska 22 - Stadion Miejski 23 - Węgorka n/ż 25 - Rondo Skubiszewskiego 27 - Jawornicka 28 - Os. Kopernika 29 - Trębacka 30 - Ściegiennego 32 - Kordeckiego 33 - Częstochowska n/ż 35 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy