autobus 193 | inne linie z przystanku: 190, 193, 215, 832, 907, | |||||||
przystanek Os. Sobieskiego Komisariat n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 57 23 38 54 13 28 43 58 13 29 46 01 16 31 46 01 15 30 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 29 46 01 16 31 46 02 17 32 48 05 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 19 32 44 59 14 29 44 59 14 29 44 56 09 28 48 08 28 48 08 27 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 04 26S 47 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 31 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 31 49 09 29 49 09 29 49 08 28 48 08 28 48 08 27 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 29# 49# 09# 29# 49# 09# 31# 52# 12# 32# 52# 12# 32# 52# 12# 32# 52# 12# 32# 52# 12# 32# 52# 12# 32# 52# 12# 32# 52# 12# 31# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 08# 28# 48# 08# 28# 48# 08# 27# | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego n/ż Ściegiennego n/ż Trębacka n/ż Os. Kopernika n/ż Jawornicka Rondo Skubiszewskiego n/ż Węgorka n/ż Stadion Miejski n/ż Marszałkowska n/ż Rycerska n/ż Ognik n/ż Kolorowa n/ż Swoboda Szpitalna Ogrody Żeromskiego n/ż Żeromskiego Niestachowska n/ż Wojska Polskiego n/ż Os. Winiary n/ż Trójpole n/ż Piątkowska Włościańska n/ż Suszki n/ż Os. Chrobrego n/ż Os. Jagiełły n/ż Wieża RTV n/ż Os. Marysieńki n/ż Wiedeńska n/ż Os. Sobieskiego Szkoła n/ż Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 1 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy