autobus 193 | inne linie z przystanku: 146, 188, 190, 193, 215, 253, 901, 902, 904, 905, | |||||||
przystanek Os. Marysieńki n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 36 51 06 21 36 51 06 21 37 57 17 37 57 17 37 57J 17J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01S 21S 41S 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 01 21 41 01 21 41 01 17 37 57 17 37 57 17 37 57J 17J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 56# 16# 36# 01# 21# 41# 01# 21# 41# 01# 17# 37# 57# 17# 37# 57# 17# 37# 57Z 17Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż 1 - Wieża RTV n/ż 2 - Os. Jagiełły n/ż 3 - Os. Chrobrego n/ż 5 - Suszki n/ż 6 - Włościańska n/ż 7 - Piątkowska 9 - Trójpole n/ż 11 - Os. Winiary n/ż 12 - Witosa Wiadukt n/ż 13 - Witosa Kładka n/ż 14 - Wojska Polskiego 16 - Niestachowska n/ż 17 - Żeromskiego 18 - Żeromskiego n/ż 20 - Ogrody n/ż 22 - Szpitalna 23 - Swoboda 25 - Bułgarska/Polska n/ż 26 - Kolorowa 28 - Bułgarska/Polska n/ż 29 - Ognik n/ż 30 - Rycerska n/ż 31 - Marszałkowska n/ż 33 - Stadion Miejski n/ż 34 - Węgorka n/ż 36 - Rondo Skubiszewskiego 38 - Jawornicka 39 - Os. Kopernika n/ż 40 - Trębacka n/ż 41 - Ściegiennego n/ż 43 - Kordeckiego n/ż 44 - Częstochowska n/ż 46 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy