autobus 193 | inne linie z przystanku: 163, 182, 193, 223, | |||||||
przystanek Częstochowska n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 18 35 53 10 26 41 56 11 27 43 58 13 28 43 58 13 27 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 27 43 58 13 28 43 58 13 28 44 01 17 32 47 02 17 34 49 04 19 34 49 04 15 30 43 58 13 26 41 56 11 26 40 53 07 22 42 02 22 42 02 20 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 16S 45S 07S 28S 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 29 50 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 24 48 08 28 48 08 28 47 03 22 42 02 22 42 02 20 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 25 45# 05# 25# 45# 05# 26# 47# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 22# 42# 02# 21# 45# 05# 25# 45# 05# 25# 45# 00# 19# 39# 59# 19# 39# 59# 18# | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Szpitalna Swoboda Bułgarska/Polska n/ż Kolorowa Bułgarska/Polska n/ż Ognik n/ż Rycerska n/ż Marszałkowska n/ż Stadion Miejski n/ż Węgorka n/ż Rondo Skubiszewskiego Jawornicka Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Kordeckiego n/ż Częstochowska n/ż 2 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy