autobus 174 | inne linie z przystanku: 174, 176, 190, 603, | |||||||
przystanek Most Św. Rocha | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 04 19 35 53 08 23 38 53 09 24 39 54 09 24 39 54 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 09 23 38 53 08 35 55 15 34 53 13 33 53 13 33 53 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 11 31 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 33 53 13 33 53 13 33 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | Unii Lubelskiej Falista Obodrzycka n/ż Sarbinowska n/ż Os. Orła Białego II Os. Stare Żegrze Os. Armii Krajowej Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje Serafitek AWF Most Św. Rocha 2 - Mostowa 3 - Wielka 5 - Małe Garbary 7 - Garbary PKM 9 - Winogrady n/ż 10 - Wilczak 11 - Wilczak 12 - Wójtowska 13 - Os. Pod Lipami 15 - Rondo Solidarności 16 - Połabska 17 - Wiktoria 18 - Umultowska 19 - Umultowska n/ż 20 - Sarmacka n/ż 21 - Stoińskiego 22 - Strugarka 23 - Os. Batorego Pływalnia 24 - Os. Batorego 25 - Opieńskiego 26 - Szymanowskiego 27 - Os. Sobieskiego 28 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy