autobus 171 | inne linie z przystanku: 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11, 19, 20, 97, 171, 215, | |||||||
przystanek Pamiątkowa n/ż | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 33 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 26 46 06 24 44 04 24 43 03 23 32U 43 03 23 36U 56U | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 24 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 05 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 24 44 04 24 44 04 24 43 03 23 43 03 23 36 56U | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 05 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 41 02 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 24 44 04 24 44 04 24 43 03 23 43 03 23 36U 56U | Os. Dębina Azaliowa n/ż Łozowa n/ż Malinowa n/ż Dolna Wilda n/ż Piastowska n/ż Tokarska n/ż IPN n/ż Rolna n/ż Pamiątkowa n/ż 3 - Robocza 4 - ZNTK 5 - Bergera 7 - Niedziałkowskiego 8 - Poznań Główny n/ż 9 - Poznań Główny 10 - Uniwersytet Ekonomiczny 12 - Zamek 13 - Urząd Wojewódzki n/ż 15 - Urząd Marszałkowski n/ż 18 - Armii Poznań n/ż 20 - Słowiańska n/ż 21 - Księcia Mieszka I n/ż 22 - Wyłom n/ż 24 - Os. Zwycięstwa n/ż 25 - Połabska 27 - Rondo Solidarności n/ż 28 - Os. Kosmonautów n/ż 29 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy