autobus 169 | inne linie z przystanku: 6, 13, 15, 148, 159, 163, 169, 177, | |||||||
przystanek Bałtyk | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 40A 09A 22A 37A 58A 15A 30A 45 00A 16A 31A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 16A 31A 45A 00A 15A 30A 45A 00A 15A 30A 45A 00 16A 31A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 48A 04A 19A 34A 49A 04A 19A 34A 49A 04A 19A 34A 49A 04A 17A 31A 45A 00A 15A 30A 45A 00A 15 30A 51A 09 29A 49A 09A 29A 49 08 26 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 47 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 11 31 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 08 26 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 30 50 10 30 50 11 31 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 50 10 30 50 10 30 50 09 29 49 09 29 49 08 26 | Os. Sobieskiego Szeligowskiego n/ż Szymanowskiego Os. Zygmunta Starego Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Wojciechowskiego Kurpińskiego Kurpińskiego Stoińskiego Kupały Os. Łokietka Naramowice Os. Wichrowe Wzgórze Os. Kosmonautów Rondo Solidarności Os. Pod Lipami Os. Przyjaźni Ozimina Słowiańska Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski Libelta Zamek Rondo Kaponiera Bałtyk 2 - Szylinga 3 - Polna Szpital 5 - Bukowska 7 - Opalenicka 8 - Szamotulska 10 - Marcelińska 11 - Grochowska 13 - Promienista 14 - Tęczowa 16 - Ściegiennego 17 - Trębacka 18 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy