autobus 164 | inne linie z przystanku: 163, 164, 179, 193, 223, | |||||||
przystanek Ściegiennego n/ż | Kierunek: Puszkina n/ż | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 35 50 05 20 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 37 57 17 37 57 17 36 56 16 36 01 26 46W | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 37 57 15 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 01 26 46W | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 01 26 46W | Kacza Mrągowska n/ż Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż 2 - Kordeckiego 3 - Palacza 4 - Arciszewskiego 5 - Szymborska 6 - Chociszewskiego 7 - Sczanieckiej 8 - Wyspiańskiego 9 - Palmiarnia 10 - Konopnickiej n/ż 12 - Matejki 13 - Kraszewskiego 14 - Rynek Jeżycki n/ż 15 - Kościelna n/ż 16 - Jeżycka n/ż 18 - Nad Wierzbakiem n/ż 20 - Śląska n/ż 21 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 22 - Wojska Polskiego 23 - Wojska Polskiego n/ż 24 - Golęcin n/ż 26 - Golęcińska n/ż 28 - Literacka n/ż 29 - Hezjoda n/ż 30 - Strzeszyn Grecki n/ż 31 - Tołstoja n/ż 32 - Puszkina n/ż | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy