Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
60 lat hotelu Merkury z historycznym menu w restauracji
Jak skutecznie nauczyć się języka obcego?
Policyjna akcja na drogach
Szachy pod wodą z rekordem?
Uparty jak… pijany kierowca
Dzień Ziemi w Komornikach
Wiosną na grzyby? Tak!
Festiwal filmów dokumentalnych coraz bliżej
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 16 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
14
inne linie z przystanku:
5
,
14
,
17
,
213
,
223
,
przystanek Krauthofera n/ż
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
59
14 27 42 57
12 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
03 08G 13 27 33G 42 57
12 27 42 57
12 27 42 57
12 27 42 57
12 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54
04 14 24 34 44 54 59G
04 14 24 34 51 55F
11 15F 31 51
11 31 51
11 31 51 55F
11 31 51
11F
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 54
24 54
24 54
24 54
24 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51
11 31 51 55F
11 31 51
11F
Górczyn PKM
Sielska n/ż
Krauthofera n/ż
2 - Franowo
3 - Szwajcarska
4 - Szwedzka
5 - Piaśnicka/Kurlandzka
6 - Piaśnicka Rynek
7 - Os. Czecha n/ż
8 - Żegrze III
9 - Żegrze II
10 - Żegrze I
11 - Rondo Żegrze
12 - Rondo Żegrze
13 - Rondo Starołęka
14 - Rondo Starołęka
15 - Hetmańska Wiadukt
16 - Rolna
17 - Traugutta
18 - Kolejowa
19 - Głogowska/Hetmańska
20 - Głogowska/Hetmańska n/ż
21 - Rynek Łazarski n/ż
22 - Park Wilsona n/ż
24 - Dworzec Zachodni
26 - Poznań Główny
28 - Wierzbięcice
30 - Półwiejska
32 - AWF
34 - Serafitek n/ż
36 - Rondo Rataje n/ż
38 - Rondo Rataje
40 - Kórnicka
42 - Kórnicka
44 - Polanka
46 - Łacina
48 - Os. Tysiąclecia
50 - Os. Lecha
52 - Piaśnicka Rynek
54 - Piaśnicka/Kurlandzka
56 - Szwedzka
58 - Szwajcarska
60 - Franowo
62 - Dworzec Zachodni
64 - Rondo Kaponiera
65 - Most Teatralny
68 - Słowiańska
69 - Aleje Solidarności
70 - Lechicka Poznań Plaza
71 - Kurpińskiego
73 - Szymanowskiego
74 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911