Sport

Kolejorz zagra dzisiaj z Polonią

KKS Lech Poznañ - Polonia Warszawa - 10.11.2010 r.  Foto: Piotr Rychter

KKS Lech Poznañ - Polonia Warszawa - 10.11.2010 r. Foto: Piotr RychterDzisiaj w Warszawie Kolejorz rozegra rewanżowe spotkanie 1/4 Pucharu Polski z Polonią Warszawa w ramach .  Żeby wszyscy w Poznaniu byli zadowoleni powinniśmy schodzić z boiska z wynikiem 2:0. Marzenie ściętej głowy? Niekoniecznie.

Mecz w Poznaniu skończył się wygraną Polonii 1:0. Żal był tym większy, że zbyt gościnny okazał się Manuel Arboleda, który był autorem tego gola.

Dzisiaj nie zagrają Tomasz Bandrowski, który ma uraz więzadła pobocznego, Grzegorz Wojtkowiak  mający problemy z mięśniem uda oraz Ivan Djurdjević, który podczas meczu z Bragą doznał kontuzji mięśnia czworogłowego.

Polonia to na pewno solidny zespół, który ma w składzie kilku reprezentantów Polski, mimo to w pierwszym meczu widać było, że warszawiacy nastawiali się raczej na bezbramkowy remis – mówi przed dzisiejszym meczem Hubert Wołąkiewicz – strzelili dość przypadkowego gola i teraz to my musimy odrobić straty. Dodał także, że korzyść Lecha przemawia to, że jest w rytmie meczowym. Polonia tych spotkań wiosną rozegrała mniej – stwierdził nasz obrońca.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz


  • jak slysze kolejorz i kibole robi mi sie niedobrze, jeszce gorzej jest jak mowia o gownianym drogim stadionie miasta na ktorym rzadzi podejrzany koles to wstydze sie ze ten syf jest w Poznaniu – no i jesszcze…. a nam trawa rosnie – żen!