Aglomeracja

Kolejne kierunki z poznańskiej Ławicy

Samolot Ryanair ladowanie w Poznaniu  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Ryanair ogłosił największy w historii letni rozkład lotów dla Poznania, dodając 4 nowe trasy do słonecznych i atrakcyjnych miejsc, takich jak Burgas, Bari, Pafos i Kraków. Ponadto linia zwiększa częstotliwość lotów do najbardziej popularnych miejscowości, jak Bergamo, Zadar i Alicante.

Ten rekordowy wzrost jest wspierany przez inwestycję Ryanair o wartości 400 mln dolarów w Poznaniu, z 4 samolotami bazowymi.

Aby uczcić uruchomienie letniego rozkładu lotów Ryanair dla Poznania, wprowadzamy ograniczoną czasowo promocję z 100 000 miejsc dostępnych od 145 PLN na podróże między kwietniem a październikiem ’23, które muszą być zarezerwowane do północy 16 lutego na www.Ryanair.com informuje Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manager Ryanair

Do 32 miast będzie można polecieć z linią lotniczą Ryanair w 2023 roku z Ławicy. Stolice, takie jak Bruksela, Paryż, Rzym, Dublin, Oslo, Sztokholm, Londyn, Budapeszt to tylko niektóre z miejsc, które czekają na mieszkańców Wielkopolski.

Ale to co nas szczególnie cieszy, to oczywiście Nowości na sezon wiosenno-letni, a wprost na wakacje! Mamy tu zatem Cypr z Pafos, Bari we Włoszech, oraz Burgas w Bułgarii. Nie zapominamy o kierunkach w Chorwacji – Pula i Zadar, w Grecji o Chanii i Korfu, Cagliari, Wenecji we Włoszech, gdzie poszukiwacze słońca z pewnością odnajdą chwile wytchnienia – mówi Grzegorz Bykowski, Wiceprezes Zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Plan RyanAir na Lato’23 dla Poznania obejmuje:
• 4 zbazowane samoloty B737
• 32 trasy, w tym 4 nowe kierunki: Burgas, Bari, Pafos oraz Kraków
• Połączenia do 16 krajów

Ławica port lotniczy
Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz