K U L T U R A

Kochasz scenę? Lubisz występować?

Polski Program Warsztatowy  Foto: Materiały prasowe Teatru Polskiego w Poznaniu

Co roku podczas wakacji grupa pasjonatów aktorstwa spotyka się na intensywnych zajęciach teatralnych, prowadzonych przez aktorów Teatru Polskiego i zaproszonych artystów. Polski Program Warsztatowy jest organizowany w Teatrze Polskim od dziesięciu lat.

Jesteś amatorem teatru lub filmu? Kochasz występować i chcesz doskonalić swój talent? Z doświadczeniem, czy bez – zapraszamy Cię do udziału w wakacyjnym, intensywnym kursie aktorsko-filmowym! – zachęca Zuzanna Głowacka, koordynatorka projektu. – Uczestnicy warsztatów będą podzieleni na trzy grupy. Każda z nich, razem ze swoim opiekunem przygotowywać będzie jeden fragment finałowego spektaklu. Jednym z ważniejszych elementów warsztatów będzie profesjonalny plan zdjęciowy zaplanowany na drugi tydzień zajęć. Podsumowaniem kursu będzie pokaz finałowy na Dużej Scenie Teatru Polskiego.

Warsztaty w blokach 1,5-godzinnych rozpoczynać się będą codziennie o godzinie 10:00 i trwać maksymalnie do godziny 19:00.

Dokładny harmonogram zajęć uczestnicy otrzymają na tydzień przed rozpoczęciem kursu. Absolwenci warsztatów będą mieli możliwość dalszej współpracy z teatrem w charakterze statystów w spektaklach oraz filmach realizowanych do spektakli Teatru Polskiego w Poznaniu. Na warsztaty zapraszamy uczestników od 16 roku życia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie teatr-polski.pl. Na warsztaty można się zgłosić do 30.06.2019 r.

Użyte w artykule zdjęcia: Materiały prasowe Teatru Polskiego w Poznaniu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz