Kobieca Piłka: Remis Kotwicy

kotwica-kornik-gss-grodzisk-2016-09-18-6  Foto: Informacja własna@Kotwica Kórnik

W 4. kolejce II liga kobiet Kotwica Kórnik zremisowała z GSS Grodzisk Wlkp 4:4(2:2).

Początek tego spotkania to mecz marzenie, ataki i szybkie prowadzenie , 12 minucie 2-0 . Jednak od 15 minucie piłkarki z Kórnika się zatrzymały. Do głosu zaczęły dochodzić piłkarki z Grodziska, obie bramki które strzeliły, to wykorzystanie gapiostwa obrony miejscowych. Szczególnie musiał zaboleć “gol do szatni” tuż przed gwizdkiem na przerwę.

Druga część spotkania bardzo podobna. Bramka dla przyjezdnych i 2-3, po dwóch minutach remis 3-3. Bramka samobój. Właściwie strzelała Hanna Carajewska ale po drodze piłkę zahaczyła zawodniczka z Grodziska . Bardzo ładną bramkę na 4-3 dla gości strzeliła Joanna Mendel, była to jej druga bramka w meczu. Jednak Justyna Dziabaszewska, równie ładnym strzałem doprowadziła do remisu 4-4.
Sporo bramek, ale oba kluby potrzebują punktów, gdyż zaczyna robić się nerwowo w tabeli .

Pierwsze 20 minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre, co zaowocowało strzeleniem dwóch bramek. Następna część spotkania nie poszła po naszej myśli. W naszą grę wkradł się chaos, straciłyśmy 2 bramki po własnych błędach. Na druga połowę wyszłyśmy zdeterminowane – bardzo chciałyśmy wygrać ten mecz. Niestety, po skutecznych kontratakach Grodziska znów musiałyśmy gonić wynik, ale szybko udało się doprowadzić do wyrównania. Zabrakło nam kilku minut, by strzelić jeszcze jednego gola. Musimy poprawić parę elementów w naszej grze. Jestem pewna ze w następnym meczu popracujemy lepiej w obronie i nie stracimy tylu bramek. – mówiła po meczu Martyna Boguszyńska kapitanka drużyny Kotwicy Kórnik.

4:4 80″ Justyna Dziabaszewska

Kotwica – Aleksandra Blige, Aleksandra Chojnacka, Beata Plewa, Violetta Biegańska(75′ Kornelia Szukalska), Marta Boruch, Klaudia Jaskuła, Justyna Dziabaszewska, Ewa Weber, Hanna Cerajewska, Klaudia Jędraszyk(63′ Katarzyna Sikora), Martyna Boguszyńska