K U L T U R A

Kaśka Sochacka wystąpi w Auli Artis

Kaśka Sochacka  Foto: FB / sochacka.kaska / Paula Sobota

Kaśka Sochacka wystąpi w Auli Artis w czwartek, 4 listopada o godzinie 20:00. Artystka promować będzie swój debiutancki album “Ciche dni”.

Lato 2021 upłynęło artystce na licznych koncertach, których wspólnie z zespołem zagrała 30. Występowała także gościnnie na koncertach Korteza w ramach Holiday Tour.

W towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu “Ciche dni” oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.

Jej debiutancki album “Ciche dni” ukazał się w marcu 2021 roku. W tworzeniu finalnego kształtu piosenek artystce pomagali: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”).

Kaśka Sochacka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych. Płyta „Ciche dni” to opowieść o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.

Kaśka Sochacka

Aula Artisul, ul. Kutrzeby 10
czwartek, 4 listopada, godzina 20:00

Bilety w cenie – od 69,00 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: FB / sochacka.kaska / Paula Sobota

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz