Multikino Poznań Malta
Adres: Arcybiskupa Antoniego Baraniaka 8
Poznań
Multikino Poznań Malta - zapowiedzi wydarzeń
Repertuar Multikino Poznań Malta
10:00 – Luca ( 2D, Dubbing )
10:00 – Piotruś Królik 2: Na gigancie ( 2D, Dubbing )
10:10 – Elfinki ( 2D, Dubbing )
10:15 – TOM & JERRY ( 2D, Dubbing )
10:30 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
10:30 – Raya i ostatni smok ( 2D, Dubbing )
10:55 – Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów ( 2D, Dubbing )
11:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
11:20 – Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności ( 2D, Dubbing )
11:30 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
12:00 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
12:10 – Jak wywołałem byłą żonę ( 2D, Napisy )
13:00 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
13:00 – Raya i ostatni smok ( 2D, Dubbing )
13:05 – Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów ( 2D, Dubbing )
13:10 – Luca ( 2D, Dubbing )
13:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Dubbing )
13:25 – Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności ( 2D, Dubbing )
14:00 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
14:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
14:25 – Cwaniaki z Hollywood ( 2D, Napisy )
14:30 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
15:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
15:20 – Luca ( 2D, Dubbing )
15:30 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
15:30 – Piotruś Królik 2: Na gigancie ( 2D, Dubbing )
15:30 – Szybcy i wściekli 9 ( 2D, Napisy )
16:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
16:30 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
16:45 – ESCAPE ROOM: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH ( 2D, Napisy )
17:00 – Na rauszu ( 2D, Napisy )
17:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
17:30 – Luca ( 2D, Dubbing )
17:40 – Cwaniaki z Hollywood ( 2D, Napisy )
18:00 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
18:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
18:30 – Obecność 3: na rozkaz diabła ( 2D, Napisy )
18:45 – ESCAPE ROOM: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH ( 2D, Napisy )
19:00 – Kosmiczny mecz: Nowa era ( 2D, Dubbing )
19:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
19:30 – Żużel ( 2D, PL )
19:45 – Szybcy i wściekli 9 ( 2D, Napisy )
20:00 – Cwaniaki z Hollywood ( 2D, Napisy )
20:15 – Czarna Wdowa ( 2D, Napisy )
20:30 – Wróg doskonały ( 2D, Napisy )
20:45 – ESCAPE ROOM: NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH ( 2D, Napisy )
20:55 – Obecność 3: na rozkaz diabła ( 2D, Napisy )
21:15 – Bodyguard i żona zawodowca ( 2D, Napisy )
21:30 – Szybcy i wściekli 9 ( 2D, Napisy )
21:55 – Sanktuarium ( 2D, Napisy )