
Szczegóły
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które zamknie cykl koncertów SHE IS JAZZ oraz będzie świętowaniem Międzynarodowego Dnia Jazzu. Już w ostatni czwartek kwietnia, w pięknych przestrzeniach Parku Starego Browaru w
Szczegóły
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które zamknie cykl koncertów SHE IS JAZZ oraz będzie świętowaniem Międzynarodowego Dnia Jazzu. Już w ostatni czwartek kwietnia, w pięknych przestrzeniach Parku Starego Browaru w Poznaniu, odbędzie się niezwykłe jam session, które zgromadzi miłośników muzyki jazzowej z całego miasta i okolic.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 od koncertu kobiecego zespołu, znanego jako home band, który zaprezentuje swoje umiejętności i interpretacje jazzowych standardów. To doskonała okazja, by posłuchać utalentowanych muzyczek, które od lat promują kobiecą obecność w świecie jazzu, podkreślając siłę i kreatywność kobiet na scenie muzycznej.
Po oficjalnym koncercie, scena zostanie otwarta dla wszystkich uczestników. To moment, kiedy każdy może dołączyć, zaprezentować swoje umiejętności, zaśpiewać, zagrać na instrumentach, a także po prostu cieszyć się wspólną muzyką i dobrą atmosferą. To świetna okazja do integracji, wymiany doświadczeń i wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia.
Wydarzenie jest bezpłatne, co czyni je dostępnym dla szerokiego grona odbiorców. Organizatorzy zachęcają do aktywnego udziału i celebracji jazzu w swobodnej, przyjaznej atmosferze. Nie zabraknie dobrej muzyki, radosnych rozmów i tańców, które sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Przyjdźcie, świętujcie i bawcie się razem z nami podczas tego muzycznego finału cyklu wydarzeń SHE IS JAZZ. Do zobaczenia w Parku Starego Browaru!
Termin
30 kwiecień 2026 16:00 - 18:00
Location
Park obok Starego Browaru










