GRA MIEJSKA! :) to dziś!

gdzie jest gwiazdor  Foto:

Dziś zacznie się kolejna Gra Miejska na Trakcie Królewsko-Cesarskim!! Jak zwykle Poznań, a zwłaszcza przestrzenie Traktu, zamienią się w niecodzienną planszę do gry, po której poruszać się będą grupy graczy. Gracze wstąpią na Trakt Tradycji. To przecież właśnie tu, w Wielkopolsce, na Gwiazdkę prezenty rozdaje dobrze wszystkim znany i z niecierpliwością wyczekiwany przez cały rok.

gdzie jest gwiazdorW tej nietypowej grze miejskiej gracze nie napotkają na swej drodze, jak to bywało zazwyczaj, współczesnych łączników, czy postaci historycznych. Tym razem plansza przepełniona będzie atmosferą nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Udział w Grze Miejskiej okaże się niezwykłą, a zarazem niezwykle ważną misją na Trakcie Królewsko – Cesarskim. Jej znaczenie jest nieocenione dla wszystkich mieszkańców Poznania i Wielkopolski.

Fabuła gry nie pozostawia wątpliwości:
W tym roku tradycyjne wielkopolskie święta Bożego Narodzenia mogą stracić swój wyjątkowy wymiar.
Gwiazdor – wigilijny gość każdego szanującego się wielkopolskiego domu – od kilku dni nie daje swoim przyjaciołom żadnego znaku życia. Czy ktoś uprowadził Gwiazdora? Kto widział go ostatni raz? O czym mówił, czy czegoś się bał? A może problem tkwi zupełnie gdzie indziej? Może przyczyną jest dominacja w mediach św. Mikołaja i to bardzo niepodobnego
do biskupa wspominanego 6 grudnia?

Na przyłaczenie do gry jest już za późno, ale na kibicowanie… nie! 🙂

news

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz