Aglomeracja

Jak dziecko patrzy na świat?

Akademia Zdrowego Rozwoju  Foto: Akademia Zdrowego Rozwoju

Akademia Zdrowego Rozwoju Foto: Akademia Zdrowego RozwojuJak wygląda świat widziany oczami dziecka? Może się o tym przekonać każdy rodzic czy opiekun korzystając z zaproszenia Akademii Zdrowego Rozwoju, która dotarła do Poznania.

Ta ogólnopolska akcja edukacyjna dla rodziców Instytutu Pampers ma pozwolić spojrzeć na świat oczami dziecka i dzięki temu zrozumieć, jak pozornie proste czynności mogą być trudne dla naszego bobasa.

Wnętrze specjalnego domku, który stanął na Cytadeli, imituje perspektywę widzenia świata przez dzieci. W nim i wokół niego rodzice będą mieli okazję spotkania się z ekspertami, którzy podzielą się swoimi radami na temat rożnych aspektów rozwoju dziecka.

Domek Akademii Zdrowego Rozwoju już od dziewięciu lat towarzyszy tysiącom rodziców i dzieci w różnych zakątkach Polski – wyjaśniają organizatorzy akcji – tegoroczna edycja Akademii pozwoli przekonać się, jak ważną rolę w rozwoju malucha odgrywa zdrowy sen, stąd temat akcji “Zdrowy sen – aktywny dzień” – dodają.

Zapraszamy rodziców i opiekunów do odwiedzenia Akademii, która czeka na was dziś i jutro na Cytadeli w pobliżu “Abakanów” od 11:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz