Aglomeracja

Jajko z narkoniespodzianką

Diler narkotykowy z Nowego Tomysla  Foto: materiały policyjne

Policjanci z Nowego Tomyśla zabezpieczyli 16 woreczków z amfetaminą w mieszkaniu 29-letniego mężczyzny. Narkotyki były ukryte w pokoju, w ”jajkach niespodziankach”. Podejrzany został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

20 marca po 22:00 policjanci z Nowego Tomyśla złożyli wizytę w domu 29-letniego mieszkańca miasta, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków. Jak się później okazało, mieli rację. W jednym z pomieszczeń jego mieszkania, przy łóżku leżało kartonowe opakowanie po kosmetykach. Po jego otworzeniu mundurowi znaleźli w nim dwa opakowania po ”jajkach niespodziankach”. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wewnątrz nich znajdowało się 16 zawiniątek z amfetaminą.

zostały zabezpieczone. Natomiast 29-latka zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Dzień później usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który kodeks karny przewiduje nawet 3 lata więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz