K U L T U R A

HOPE – poznański produkt eksportowy

Hope koncert  Foto: facebook zespołu

Bywają nazywani polskim Limp Bizkit ale też wydają płytę, której patronuje Ryszard Grobelny. Zespół Hope – swój debiutancki krążek wydał w Japonii. Płyta sprzedała się w kilku tysiącach egzemplarzy, w Polsce ukazał się jako tak zwany „nielegal”. Czas na nową oficjalną – legalną płytę. Muzycy zapowiadają premierę na 22 listopada.

Hope koncert Foto: facebook zespołuZespół sporo koncertował za granicą, w Rosji, kilkakrotnie jako jeden z hedalinerów na czeskim festiwalu FajtFest, byli także na Przystanku Woodstock ale także na Polsat Sopot Festival w Operze Leśnej.

Na 22 listopada przewidziana jest premiera ich nowego krążka, który ukarze się nakładem warszawskiej Fonografiki i właśnie z tej okazji organizowany jest koncert premierowy w klubie U Bazyla.

Jak zapowiada manager zespołu – U Bazyla usłyszeć będziemy mogli dotychczasowy dorobek Hope oraz materiał z nowego wydawnictwa. Sama płyta zaskoczy brzmieniem i świeżością. Powstała przy udziale tak znamienitych fachowców jak Stephen Marcussen, który współpracował z takimi gwiazdami jak: The Rolling Stones, Elton John, Frank Zappa, Alice In Chains, Aerosmith, Stevie Wonder, Paul McCartney, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana czy KoRn.

Hope Foto: facebook zespołu

HOPE “da best of” RELEASE PARTY – klub U BAZYLA ul. Św. Wojciech 28, 10 listopada, godz. 19:00, bilety: 20 zł

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz