Oborniki

Gramy dla Joanny – Charytatywny Piknik Motocyklowo-Muzyczny

Gramy dla Joanny  Foto:

W niedzielę 12.08.2018 r. o godzinie 14:00, zapraszamy do Obornickiego Ośrodka Kultury na piknik motocyklowo-muzyczny pod hasłem “Gramy dla Joanny”. Będzie mnóstwo atrakcji: stare i nowe motocykle, oraz motocykliści 😉, na scenie zagrają znani i lubiani wykonawcy.

Będąc młodą, energiczną, wesołą i przyjazną ludziom osobą, Joanna udzielała się w pomocy niepełnosprawnym, także w działalności charytatywnej. Zawsze, mimo wypełnionego wielogodzinną pracą dnia, potrafiła znaleźć czas by bezinteresownie pomóc potrzebującym. Najpierw myślała o innych, a dopiero potem o sobie. W wieku 35 lat, zachorowała nagle na nowotwór złośliwy trzustki. Teraz my musimy jej pomóc!

Dlatego w czasie pikniku będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na leczenia Joanny, metodami nierefundowanymi przez NFZ, jak choćby hipertermia, na która została zakwalifikowana, czy NanoKnife.

Na scenie pojawią się:

CI-HO- rock cover band. Ich miastem rodzinnym jest Biskupiec Pomorski, a o sobie piszą, że grają: rock i progresywne disco z elementami psycho punka.

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano – zespół otwarty na pomoc potrzebującym, grający mnóstwo charytatywnych koncertów, który bez wahania zgodził się zagrać dla Asi. Zespół istnieje na rynku muzycznym od 14 lat i porusza się w klimatach rockowych i hard-rockowych. Wokalistą zespołu jest Łukasz Łyczkowski, najlepszy męski głos ostatniej edycji The Voice Of Poland.

Grzegorz Kupczyk. Mieszkający w Poznaniu, legendarny polski muzyk rockowy, w latach 1980 – 1989 i 1995 do 2007 – wokalista grupy TURBO, w okresie 1988 – 91 związany także z zespołem Non Iron, a od 1989 roku założyciel i frontman CETI, z którą to formacją współpracuje do dziś. Artysta o wielkim sercu, który przybędzie zagrać i zaśpiewać dla Asi.

Gościem specjalnym na pikniku będzie Skubas. Autor być może najpiękniejszej polskiej piosenki miłosnej o… braku miłości. Wszedł w ciężkich, grunge’owych butach w Krainę Łagodności i uzyskał zupełnie nową jakość – muzykę ciężką od emocji, za to lekką dźwiękiem. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, ze współpracy m.in. z Noviką, Envee i Smolikiem, wybił się na niepodległość wydanym w 2012 roku debiutem „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzasku” – SKUBAS to już artysta kompletny.

Więcej o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz