K U L T U R A

Filmowy sposób na złego szefa

Szefowie wrogowie  Foto: © 2011 New Line Productions Inc.

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Szefowie wrogowie. Nową komedię będzie można zobaczyć jeszcze przed jej oficjalną premierą w kinach Cinema City. Jeśli męczycie się siedząc w pracy powinniście koniecznie skorzystać z tego zaproszenia!

Jeśli twój przesadnie wymagający szef nie pozwala na chwilę oddechu i przeraża cię myśl o kolejnym dniu w pracy musisz zobaczyć ten film. Sprawi on, że następnego dnia w pracy nic nie będzie już takie jak wcześniej…

Nowa komedia „Szefowie wrogowie” to spełnienie marzeń wszystkich widzów, którzy choć raz mieli ochotę podłożyć nogę swojemu przełożonemu – przekonuje Wojciech Terpiłowski z Cinema City – inspiracją do jego powstania były doświadczenia, jakie w czasie pracy w korporacji zdobywał Michael Marko, scenarzysta filmu.

Bohaterowie filmu to trzej przyjaciele. Nick (Jason Bateman), Kurt (Jason Sudeikis) i Dale (Charlie Day) obmyślają plan, który pozwoli im uwolnić się od natrętnych szefów. Rozochoceni kilkoma drinkami dochodzą do wniosku, że upragnioną wolność zapewni im tylko ostateczna likwidacja fatalnych pracodawców.

Szybko jednak okazuje się, że diabeł tkwi w szczegółach i nawet misternie skonstruowany plan może okazać się zawodny – opisuje przygody filmowych przyjaciół Wojciech Terpiłowski – bohaterowie wikłają się w serię nieprzewidzianych zdarzeń, absurdalnych sytuacji i nieprzemyślanych decyzji.

Dokąd zaprowadzi ich ta szalona komedia pomyłek? Macie okazję przekonać się sami i to jeszcze przed oficjalną premierą filmu w Polsce. Twórcy tej komedii postarali się by zaskakiwać widzów. Doskonała obsada filmu „Szefowie wrogowie” i zwroty akcji mają rozbawić widzów do łez i sprawić, że następnego dnia w pracy będą mogli odetchnąć z ulgą.

Komedię „Szefowie wrogowie” po raz pierwszy w Polsce będziecie mieli okazję zobaczyć w kinach Cinema City, do których film trafi już 17 sierpnia.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz