Aglomeracja K U L T U R A

Dzieci, konie, innowacje i kreacje – zajrzyj na Wolę!

WOLA - Innowacje i Kreacje  Foto: lepszyPOZNAN.pl / ag

Hipodrom Wola kojarzy się głównie z końmi. To właśnie tutaj można codziennie podziwiać te piękne zwierzęta i coraz częściej dopingować podczas organizowanych zawodów. Teraz jednak znajdą tutaj coś dla siebie również miłośnicy designu, kultury i innowacji. Im właśnie poświęcone będą liczne imprezy zaplanowane do końca października.

Na terenie Hipodromu Wola stanęła surowa, ale jednocześnie kusząca, przeszklona bryła. Przed nią wyczarowana została plaża. Są na niej parasole, leżaki i piękny widok na otaczającą przyrodę. Idealne miejsce, by oderwać się od rzeczywistości. Pomogą w tym dodatkowo wystawy, warsztaty czy koncerty.

Już dzisiaj zorganizowane będą dla dzieci atrakcje, które przedłużą trochę świętowanie Dnia Dziecka. Będzie na nich czekać ponad siedmiometrowa ścianka wspinaczkowa, zorganizowane zostaną zawody łucznicze, gra w bulle czy swobodne akrobacje na dwóch batutach… Będzie można również brać udział w kreatywnych warsztatach z konstruowania brył i labiryntów.

By zabawa była lepsza a udział w tworzeniu brył jeszcze bardziej kreatywny, grać będzie dla dzieci na żywo zespół Bee Zee!

Dzieci i ich opiekunów zapraszamy na Wolę dzisiaj od godziny 11:30!

Jednym z najbliższych wydarzeń będą warsztaty Narodziny projektu. Podczas zajęć prowadzonych przez Michała Mierzwę uczestnicy wspólnie prześledzą etapy powstawania projektu od pracy koncepcyjnej, poprzez szkice, po wybór odpowiednich środków. Ma to pokazać jak twórczo i eksperymentalnie można podejść do realizacji zadania z dziedziny grafiki i komunikacji wizualnej. Warsztaty odbędą się w czwartek 9 czerwca.

Wciąż uzupełniany program wydarzeń na Woli możesz znaleźć tutaj. Warto często do niego zaglądać!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz