K U L T U R A

Dlaczego wpadamy w świąteczny szał zakupów!

Eyetracking  Foto:  www.eyetracking-glasses.com

Coraz częściej zastanawiamy się nad naszym zbyt szybkim i nerwowym życiem. Zadajemy sobie pytania, dlaczego choć sobie obiecujemy nie szaleć przed świętami wpadamy w szal zakupów albo jak radzić sobie ze stresem w pracy. Te i inne, czasami kontrowersyjne tematy dotyczące np. miłosnego trójkąta i cyberseksu poruszać będą naukowcy z poznańskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej podczas wykładów otwartych.

Eyetracking Foto:  www.eyetracking-glasses.comGrudniowe spotkanie – inaugurujące cykl – poświęcone będzie reklamie, pracy i pieniądzom. O tym jak kupujemy i czego reklama nie może, mówić będą psychologowie: prof. Andrzej Falkowski – niezwykle ceniony specjalista psychologii reklamy i marketingu oraz prof. Dariusz Doliński – wybitny ekspert w zakresie psychologii zachowań społecznych. Z kolei uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak optymalizować przekaz reklamowy podczas zajęć z wykorzystaniem eye-trackera, które poprowadzi dr Dawid Wiener. Poznają także swoje słabe i mocne strony do zdobycia wymarzonej pracy podczas warsztatów coachingowych z dr Mirosławą Leopold.

Strefa Psyche SWPS jest to projektem cyklicznych comiesięcznych spotkań z zakresu psychologii. Wybitni naukowcy, ludzie z pasją mówić będą o psychologii w codziennym życiu, bez cenzury na różne tematy. W każdym miesiącu poruszać będziemy inną problematykę, dotyczącą takich ogólnych zagadnień jak: rodzina, dziecko, praca, pieniądze, miłość, seks, tolerancja. W ramach Strefy Psyche odbywać się będą wykłady Mistrzów Psychologii, warsztaty, dyskusje, porady i konsultacje, mówi Agnieszka Lewicka z działu marketingu uczelni.

Wykłady „Mistrzowie Psychologii”

• 12 grudnia, godz. 17.00, sala 001
prof. dr hab. Andrzej Falkowski – „Świąteczny szał czy przemyślane zakupy? – czyli o tym jak kupujemy, jak nie ulegać reklamom”
• 14 grudnia, godz. 10.00, sala 002
prof. dr hab. Dariusz Doliński – „Czego reklama nie może?”

Warsztaty – 11 grudnia godz. 17.00-18.30

• dr Dawid Wiener – „Co widzi Twój Klient? – czyli jak optymalizować przekaz reklamowy” – warsztat z wykorzystaniem eyetrackera
• dr Mirosława Leopold – „ Moja wymarzona praca – nad czym warto zastanowić się wcześniej i co zaplanować” – warsztat coachingowy

Jak wziąć udział w Strefie Psyche SWPS

Aby wziąć udział w wykładach mistrzów psychologii oraz warsztatach należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.swps.pl/poznan. O udziale w warsztatach, ze względu na limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Tagi:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz