Sport

Czesław Jakołcewicz nie trenuje już Warty

Trener Warty Poznań - Czesław Jakołcewicz  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Trener Warty Poznań - Czesław Jakołcewicz Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł RychterCytując oficjalną stroną internetową KS Warta trener pierwszego składu Czesław Jakołcewicz złożył rezygnację z prowadzenia zespołu. Jest ona motywowana powodami osobistymi. Przez najbliższe dni zastępował go będzie jego dotychczasowy zastępca Piotr Tworek.

Przyjęłam rezygnację trenera Jakołcewicza, jednak pragnę podkreślić, że większej winy za ostatnie wyniki zespołu doszukiwałabym się raczej w postawie piłkarzy, a nie w szkoleniowcu. Czesława Jakołcewicza uważam za dobrego fachowca i wysoko oceniałam naszą współpracę. Teraz jednak rozpoczęliśmy poszukiwania nowego trenera – powiedziała Pani Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska.

Rzecznik Warty Poznań Huber Niedzielski nie potwierdza ani nie zaprzecza jakoby w rozgrywce o stanowisko trenera liczyły się dwa nazwiska wymieniane w kręgach sportowych (Jarosława Araszkiewicza i Wojciech Stawowego) i zapewnia że “Ponieważ nie rezygnujemy z naszych aspiracji jest to bardzo ważny i trudny moment dla naszego klubu. Mamy nadzieję jak najszybciej ogłosić nazwisko nowego szkoleniowca”.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz