Aglomeracja

Coraz bliżej Święta…

panorama prezenty  Foto: MTP

Dokładnie za tydzień rozpocznie się VII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To doskonała okazja, by zrobić świąteczne zakupy. Artyści i rękodzielnicy z Polski i zagranicy zaprezentują swoją twórczość i propozycje oryginalnych, gwiazdkowych prezentów.

panorama prezenty Foto: MTP

W ubiegłym roku Festiwal odwiedziło prawie 13.000 osób podziwiając to, co przygotowali artyści i rzemieślnicy. Zdecydowana większość kupowała coś, co potem ktoś inny znajdował pod choinką.

Festiwal to nie tylko szansa na znalezienie czegoś oryginalnego. To także doskonała okazja dla twórców do zaprezentowania niepowtarzalnych i rzadko spotykanych w galeriach i sklepach przedmiotów. Festiwal to również okazja do poprowadzenia ciekawych warsztatów, które cieszą się dość dużym powodzeniem wśród zwiedzających.

Jak twierdzą organizatorzy oprócz osób prywatnych, festiwal chętnie odwiedzają właściciele galerii i sklepów oraz przedstawiciele działów marketingu i branży reklamowej z kraju i zagranicy.

Zapraszamy na VII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbywać się będzie w Hali numer 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od Mostu Dworcowego).

piątek (3 grudnia) 12:00 – 19:00sobota (4 grudnia) 10:00 – 19:00 i niedziela (5 grudnia) 10:00 – 18:00

Ceny biletów:

Normalny: 6 zł, ulgowy: 3 zł (dla emerytów, młodzieży szkolnej i studentów)

Dzieci do lat 7: wstęp wolny

`Tak było na festiwalu w 2009 roku Foto: MTP

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz