Aglomeracja

Znowu rogale – czyli Poznań w Berlinie

ITP Berlin 2012 Konferencja prasowa  Foto: materiały prasowe

Jutro rozpoczyna się w Berlinie Międzynarodowa Giełda Turystyczna ITB. Poznań zaprezentuje swoją ofertę na Polskim Stoisku Narodowym w strefie miast-gospodarzy UEFA EURO 2012.

ITP Berlin 2012 Konferencja prasowa Foto: materiały prasoweMiasto przygotowało specjalną ofertę turystyczną i kulturalną przygotowywaną na EURO 2012 z myślą o kibicach i turystach zamierzających odwiedzić stolicę Wielkopolski  w tym czasie.

Przechadzki po mieście, audioguidy czy mobilne punkty informacji to tylko jedne z kilku promocyjnych propozycji. Stałymi punktami oferty są hotele i hostele oraz restauracje przeznaczone dla gości o różnej grubości portfela.

Goście odwiedzający nasze stoisko będą mogli skosztować wypiekanych na miejscu świeżych rogali świętomarcińskich. W konkursie wiedzy o mieście do wygrania będą Karty Miejskie oraz gadżety z kolekcji miejskiej.

Poznań będzie promować się również jako miasto wprost wymarzone na tzw. City Break czyli na krótkie wyjazdy. Jest to świetna alternatywa wypoczynku dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długi urlop. Takie krótkie wyjazdy pozwalają nie tylko odpocząć od codzienności, ale przede wszystkim poznać liczne atrakcje miasta, nocne życie, regionalną kuchnię, skorzystać z bogatej oferty kulturalnej.

5 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • faktycznie z tymi roglami do wyzygania, pamietam tez taka nieudana akcje z paczkami! Czyli ogolnie brak kreacji i nuuda!

  • ja sie boję, że ta mizerna oferta gdzieś umknie – tylko komu – berliczykom – ktorzy raczej wola Majorkę i tanią Grecje! – po co kultura na Euro, jezeli ktos przyjedzie to na mecz (tylko ze niemcy nie graja w Poz) – sila jedynie tanie piwo – mam nadzieje ze nei nagle nie podrozeje w knajpie – ale tu znowu lech wyparyt bedzie przez sikacz zwany Carlsberg

  • w sumie to dziwne, ze rogale sa przez caly rok – troche sie tradycja rozwadnia! Nie podoba mi sie to! Powinny byc tylko w okolicy 11 listopada

  • tez mi sie wydaje ze to zmarnowane bejmy! nie wierze soecjalnie w nalot niemieckich kibicow na Poznan – raczej pilka w Polsce ich nie przyciagnie 🙂