Tradycją już od wielu lat jest bożonarodzeniowa choinka zapalana przez Prezydenta Miasta Poznania. Od kilku dni trwały prace przed Ratuszem, w trakcie których postawiono choinkę. W sobotni wieczór zapalił ją prezydent Ryszard Grobelny.
Rok temu drzewko było ekologiczne, bo zrobione z zielonych plastikowych butelek. Jednak wielu poznaniaków tęskniło za bardziej tradycyjną choinką. Taka właśnie iglasta choinka stanęła kilka dni temu przed Ratuszem.


![Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe Koziolki Aquanet 2026+06 [Aquanet] (2) Foto: Aquanet / materiały prasowe](https://www.lepszypoznan.pl/wp-content/uploads/2026/06/6o73tk-313x168.jpg)














Dodaj komentarz