K U L T U R A

Cały Poznań Ukulele

Cały Poznań Ukulele  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Odbywający się co roku festiwal Cały Poznań Ukulele odbędzie się w wyznaczonym terminie podali organizatorzy. Jedyną zmianą jest miejsce, w którym będzie można usłyszeć dźwięki tego instrumentu.

Poznań, Polska, Europa i Świat potrzebują Ukulele, potrzebują uśmiechu, radości, nadziei i muzyki. Razem z Wami możemy Im to dać. Dostosowując się do wymogów chwili oznajmiamy, że Festiwal przeniesie się razem z Wami do przestrzeni wirtualnej, będziemy się spotykać, pracować i bawić od 5 do 7 czerwca tutaj, w wirtualnej rzeczywistości. Odbędą się mini koncerty, wywiady, warsztaty i wspólne granie – podają organizatorzy.

To oczywiście nie wszystko, korzystając z potencjału zwariowanych członków Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele w drugiej połowie maja ruszy CPU TV, w której co tydzień usłyszycie wiadomości ze świata Ukulele oraz będziecie mieli możliwość wspólnego pomuzykowania (na razie przed ekranami).

Nie wszystko trafi do sieci. Tradycją Festiwalu Cały Poznań Ukulele jest plenerowy, wspólny koncert. Tym razem odbędzie się on we wrześniu.

Koncert zaplanowany został na 19 września 2020r. w Poznaniu, na którym wszyscy się spotkamy. Wierzymy, że problemy z którymi się teraz mierzymy są przejściowe i ostatecznie umocnią tylko nasze relacje i pozycję Ukulele w światowej gospodarce, szoł biznesie oraz we wszystkich domach!

Ukulele w każdym domu!
Cały Poznań Ukulele przez cały rok!

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz