Aglomeracja

BlaBlaCar – po roku opłat teraz za złotówkę

Wspólne przejazdy BlaBlaCar  Foto: materiały prasowe

Ponad rok temu serwis oferujących wspólne przejazdy wprowadził tak zwane opłaty serwisowe, dziś proponuje nowe rozwiązania sześciomiesięczny nielimitowany BlaBlaPass za złotówkę.

Wspólne przejazdy BlaBlaCar

Przez ostatni rok, gdy pasażerowie płacili opłatę serwisową przy rezerwacji każdego przejazdu, otrzymaliśmy od naszych użytkowników wiele opinii, dzięki którym zrozumieliśmy, że wprowadzony model nie pozwalał na realizację tego celu. Komunikacja między pasażerami a kierowcami przed rezerwacją miejsca stała się bowiem zbyt skomplikowana – mówi Michał Pawelec, zarządzający serwisem w Polsce.

Od teraz pasażerowie mogą kupić BlaBlaPass dający im dostęp do wszystkich przejazdów widocznych na platformie, a także umożliwiający rezerwację miejsc i kontakt z kierowcami bez opłat serwisowych. Wprowadzona zmiana pozwoli na wspólne podróżowanie jeszcze większej liczbie osób, a samo doświadczenie związane z carpoolingiem stanie się prostsze – każdy pasażer będzie mógł kontaktować się z kierowcami bez dodatkowych utrudnień.

Według BlaBlaCar nowy system zadowoli nie tylko pasażerów, ale również kierowców – łatwiejsza komunikacja umożliwi im znalezienie większej liczby pasażerów, z którymi będą mogli dzielić się kosztami podróży – informują przedstawiciele serwisu.

Pasażerowie mogą korzystać z sześciomiesięcznego nielimitowanego BlaBlaPass za jednorazową opłatą w wysokości 1 zł. Oferta specjalna ważna jest do 20 czerwca 2017 roku. Nowi użytkownicy, którzy do tej pory nie korzystali z serwisu BlaBlaCar, mogą zarezerwować swój pierwszy przejazd bezpłatnie.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz