POZnań

Bezpłatne skate-ferie dla najmłodszych

skatepark  Foto: Rhendi Rukmana

Fani deskorolek, wrotek, rolek, longboardów, fishboardów czy trickboardów na pewno nie będą się nudzili podczas zimowej przerwy w nauce a to za sprawą darmowych skate-ferii dla dzieciaków.

Przez całe dwa tygodnie ferii, pod okiem trenerów będzie można poznać podstawy jazdy na deskorolkach, podwyższyć poziom zdobytych już umiejętności czy spróbować swoich sił na torze przeszkód. Wszystkie zajęcia i wypożyczenie sprzętu będzie bezpłatne.

Zajęcia będą odbywały się w centrum handlowym Posnania. Na trzecim poziomie parkingu przygotowane zostanie sześć stref zabawy, w których będzie można skorzystać z porad instruktorów i poznać podstawy jazdy na różnych rodzajach deskorolek i hulajnodze.

Udogodnieniem będzie Chillout Zone – miejsce odpoczynku, wyposażone w wygodne pufy, nagłośnienie i szafki do pozostawienia swoich rzeczy. Dodatkową atrakcją strefy będą Fingerboardy – miniaturowe deskorolki, które są dokładnym odzwierciedleniem konstrukcji prawdziwego sprzętu. Pod okiem trenerów będzie można nauczyć się podstawowych tricków takich jak: ollie, kick flip, pop showit czy verial kick flip.

Udział w warsztatach i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu 533 580 033.

Użyte w artykule zdjęcia: Rhendi Rukmana, V5Group / materiały prasowe CH

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz