Aglomeracja

Bezpłatna Akademia dla rodziców malucha

Mamapyta  Foto: piekna-pamiatka.pl

Mamapyta Foto: piekna-pamiatka.plPojawienie się dziecka to zawsze wielka radość w rodzinie. Jak o nie dbać, by rosło i rozwijało się zdrowo? Na wiele pytań rodzice znajdą odpowiedź podczas spotkania między innymi z Pawłem Zawitkowskim i Agnieszką Stein podczas Akademii RodziceMalucha.pl, które odbędzie się w Poznaniu w piątek 20 września.

Kolki, nocne pobudki, biegunki i ząbkowanie masz już za sobą, Twoje dziecko ma już ponad roczek i stawia przed Tobą kolejne wyzwania – mówi Małgorzata Burda-Orłowska, założycielka Akademii RodziceMalucha.plczy twoje dziecko zaczęło już może odwiedzać wszystkie niedostępne zakątki domu, marudzi przy posiłku lub też uwielbia zabawki rówieśników? Jeśli tak, to zachęcam do wzięcia udziału w konferencji z cyklu Akademia RodziceMalucha.pl.

Akademia to projekt skierowany do rodziców dzieci wieku 1 – 3 roku życia. W jej ramach organizowane są bezpłatne, cykliczne konferencje w różnych miastach Polski, których celem jest wsparcie rodziców małych dzieci w procesie rozwoju i wychowania. Główną ideą Akademii RodziceMalucha.pl jest wymiana doświadczeń i wiedzy pomiędzy rodzicami i ekspertami.

Podczas poznańskiego spotkania poruszane będą tematy dotyczące m.in. wspierania rozwoju psychoruchowego dziecka, sygnałów ostrzegawczych w rozwoju psychoruchowym, kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych, wody w diecie małych dzieci, stomatologii dziecięcej, logopedii.

Jednym z ekspertów podczas najbliższego spotkania będzie fizjoterapeuta, autor książek z serii “Mamo, tato, co Ty na to” Paweł Zawitkowski, znany rodzicom między innymi z cyklu poradniczego prezentowanego na antenie telewizji TVN – mówi Małgorzata Burda-Orłowska. Gościem spotkania będzie również Agnieszka Stein, psycholog dziecięca wspierająca rodziców w rozumieniu dzieci oraz budowaniu z nimi satysfakcjonujących relacji, autorka pierwszej polskiej książki o rodzicielstwie bliskości “Dziecko z bliska”.

Spotkanie Akademii RodziceMalucha.pl odbędzie się w Słodowni +2 w Starym Browarze w piatek 20 września od 17:00 do 21:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, warunkiem udziału jest rejestracja tutaj.

Zarejestrowało się już około 150 osób, ale dla kolejnych chętnych na pewno znajdzie się miejsce, zatem serdecznie zapraszamy! – zachęca Małgorzata Burda-Orłowska.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz