Komorniki Luboń POZnań

Będzie 4 klasa dla przyszłych mistrzów siatkówki

drużyna piłki ręcznej  Foto: Szkoła Podstawowa nr 4

drużyna piłki ręcznej Foto: Szkoła Podstawowa nr 4Jaką szkołę wybrać dla dziecka? Blisko domu? Z jakim językiem obcym? Z jakimi zajęciami dodatkowymi? Małą czy większą? Na wiele takich pytań muszą sobie teraz odpowiedzieć rodzice, których pociechy rozpocząć mają naukę lub chcą wybrać lepszą szkołę.

Nową propozycję dla przyszłorocznych 4-klasistów ma Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu przy ulicy Rawickiej. W zbliżającym się roku szkolnym 2011/2012 otwarta zostanie tutaj nowa klasa sportowa o profilu PIŁKA SIATKOWA dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2001.

Jesteśmy jedenastokrotnymi finalistami Igrzysk Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania, aktualnymi złotymi medalistami Ligi Szkół Podstawowych i srebrnymi medalistami Mistrzostw Poznania (I.M.S.) chłopców oraz brązowymi medalistami Ligi Szkół Podstawowych dziewcząt – zachęcają nauczyciele.

Szkoła ta może pochwalić się nie tylko sportowymi osiągnięciami. Jej uczniowie są laureatami wielu olimpiad i konkursów z różnych przedmiotów. Bardzo dobrze radzą sobie także podczas sprawdzianu zewnętrznego klas szóstych miasta Poznania, w którym osiągają bardzo dobre wyniki znacznie powyżej średniej.

Nasza praca dydaktyczna, wychowawcza i opiekuńcza koncentruje się wokół programu wychowawczego, który jest programem wzajemnego szacunku, akceptacji i zaufania, zaangażowania w naukę, zabawę i pracę, chęć do działania, kreatywnego myślenia, radości i humoru oraz entuzjazmu we własnej aktywności – mówią nauczyciele.

Do dyspozycji uczniów jest 16 sal dydaktycznych, biblioteka oraz mała i duża sala gimnastyczna. Jest również świetlica, z której mogą korzystać od 7:00 do 17:00.

Atutem tej szkoły jest również dogodna lokalizacja. Bardzo łatwo dojadą do niej zarówno mieszkańcy Poznania, jak i na przykład Lubonia czy Komornik. Z centrum dojedziemy tu tramwajem nr 5 lub 14 do pętli Górczyn, a następnie pieszo przejściem podziemnym, prosto ulicą Głogowską, następnie skręcamy trzecią ulicę w lewo. Można także z pętli Górczyn podjechać jeden przystanek autobusem linii 56 (kliknij na mapkę poniżej).

Zapraszamy na TESTY SPRAWNOŚCIOWE do KLASY SPORTOWEJ
odbędą się w sali gimnastycznej SP 4
w czwartek 31 marca, godz. 16.00 – I termin
w czwartek 7 kwietnia, godz. 16.00 – II termin
w czwartek 12 maja, godz. 16.00 – III termin

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły ( tel. 618 308 620) oraz tutaj.

szkola podstawowa nr 4 Foto: google maps / lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz