POZnań

Babi Targ: W maju kobiety przejmą Stadion

Babi Targ  Foto: Minimum Studio / materiały prasowe

Babi Targ, czyli najstarsza i największa akcja wietrzenia szaf ponownie zagości w sercu Wielkopolski – tym razem na Stadionie Poznań! Sprzedaż biletów ruszyła 20 kwietnia.

Twoja szafa nie domyka się od nadmiaru ubrań, których już nie nosisz, a ty nie wiesz, co z nimi zrobić? A może szukasz czegoś na nadchodzące sezony? Odśwież swoją szafę na Babim Targu! 21 maja będziesz mogła puścić w obieg swoje rzeczy lub znaleźć coś nowego dla siebie!

21 maja, na Stadionie Poznań, odbędzie się Babi Targ – pierwsza edycja w tym sezonie! Imprezie towarzyszyć będzie sekcja Mami Babi Targ, Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych, oraz zbiórka ubrań na rzecz punktu Ratajczaka 20 w Poznaniu, który wspiera osoby z Ukrainy. Bilety dla Wystawców są dostępne na stronie tobilet.pl. Bilety dla Odwiedzających będzie można kupić przy wejściu na teren wydarzenia.

Babi Targ to akcja wietrzenia szaf, najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu, Gdańsku i Bydgoszczy. Z biegiem lat uczestniczki i uczestnicy nadali jej własny charakter — oprócz wymiany zaczęli również kupować i sprzedawać przyniesione ubrania.

Tym samym Babi Targ stał się okazją, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetną alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie.

Babi Targ to wyjątkowe wydarzenie – mówi organizatorka, Joanna Stankiewicz – uczestniczki wymieniają się tu nie tylko ubraniami, ale również poradami, wspomnieniami i doświadczeniami. Tym samym łączymy przyjemne z pożytecznym – dbamy o planetę i nasze finanse, a jednocześnie spędzamy miło czas we wspaniałym gronie Cieszymy się, że wkrótce spotkamy się na pierwszym w tym sezonie Babim Targu!

Babi Targ

Stadion Miejski
Niedziela, 21. maja 2023, godzina 12:00-15:30

Użyte w artykule zdjęcia: Minimum Studio / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz