K U L T U R A

Andrzej Piaseczny – The Best Of

Andrzej Piaseczny (22.10.2017) Sala Ziemi  Foto: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Andrzej Piaseczny wystąpi na Skwerze Play w niedzielę 8 sierpnia o godzinie 19:00.

Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów takich jak: “Niecierpliwi”, “Chodź, Przytul, Przebacz” czy “Śniadanie Do Łóżka”. To będzie niezapomniany wieczór.

Andrzej Piaseczny, jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat.  Jest laureatem nagród publiczności  – m.in. – Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów, jak “Imię deszczu”, “Niecierpliwi”, “Prawie do nieba”, “Chodź, przytul, przebacz”, “Rysowane Tobie”, czy “Śniadanie do łóżka”.

Płyta “Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku. Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu “Bitwa na głosy”. Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie “Voice of Poland”. W 7 sezonie “Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję. 

W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany w formie płyty CD.

Andrzej Piaseczny – The Best Of

Skwer Play
niedziela, 8 sierpnia, godzina 19:00

bilety w cenie od 129 zł

.

Użyte w artykule zdjęcia: © lepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz