Aglomeracja

Nowe kierunki z lotniska na Ławicy

Samolot - Ławica - 1 połączenie transatlantyckie  Foto: Mikołaj Waligórki / Port Lotniczy Ławica - materiały prasowe

Kilka dni temu RyanAir a teraz Lot zapowiada nowe kierunki z poznańskiej Ławicy do pięciu nowych miast! Zapowiada się ciekawa siatka połączeń!

Od 21 czerwca do 28 października z poznańskiego lotniska będzie można polecieć do: Albania: Tirana (TIA) – od 21 czerwca w poniedziałki; Chorwacja: Dubrownik (DBV) – od 24 czerwca w czwartki; Czarnogóra: Podgorica (TGD) – od 24 czerwca w czwartki; Grecja: Kefalonia (EFL) – od 1 lipca w czwartki; Grecja: Korfu (CFU) – od 23 czerwca w środy.

Poznań jest kolejnym portem regionalnym, z którego uruchamiamy połączenia wakacyjne. Dzięki współpracy z touroperatorami i z myślą o turystach indywidualnych w tym roku proponujemy oprócz znanych Korfu, czy Dubrownika niebanalne kierunki w Czarnogórze i Albanii. Interesującą propozycją jest też grecka wyspa Kefalonia, nieco mniej znana niż pozostałe, lecz równie urocza i informuje  Michał Fijoł z zarządu PLL LOT.

Dla Portu Lotniczego w Poznaniu jest to kolejna dobra wiadomość od linii lotniczej LOT, po niedawnym ogłoszeniu połączenia do Palma de Mallorca od 20 czerwca 2021 roku. Połączenia będą realizowane w każdą niedzielę, w okresie od 20 czerwca do 3 października.

Użyte w artykule zdjęcia: Mikołaj Waligórki / Port Lotniczy Ławica - materiały prasowe,

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz