K U L T U R A

Mucha nie siada – gra familijna

Pomnik Kryptologów przez CK Zamek  Foto: Tomasz Dworek

W Zamku zimą obudziła się Mucha! Zdziwiona, przelatuje przez puste korytarze, przysiada na wypolerowanych podłogach, odbija się od kryształowych żyrandoli. W koło cisza. Nie ma ludzi, którzy zwykle tu byli. Cały Zamek jest jej! Cały Zamek jest Muchy!

Jeśli jesteście ciekawi, co Mucha znajdzie w Zamku, spotkajcie się z nią oko w oko. Codziennie rano, przez pięć dni ferii będziecie mogli uczestniczyć w przygodach Muchy online. Wiadomości od niej będziemy zamieszczali na zamkowym Facebooku i stronie internetowej.

Przed Wami jedyna okazja, aby zobaczyć Zamek jej oczami, posiedzieć na zabytkowym suficie lub pobzyczeć w sali koncertowej. Mówiąc krótko − szykuje się zabawa, że mucha nie siada!

Zamkowa Mucha przygotowała również zadania. Stopień trudności − naturalnie kategoria musza. Chętnych do udziału w grze uprzedzamy, że będą one wymagały odejścia od komputera, odrobiny muszego polotu, czasem wędrówki po mieszkaniu lub wyjścia na spacer. Zadania będzie można zrealizować samodzielnie lub z najbliższymi. A jeśli ktoś zechce, będzie mógł każdego wieczoru podzielić się z Muchą efektami swojej pracy.

W zamian Mucha podziękuje jedną literką swojego imienia. Dla tych, którzy zrealizują wszystkie zadania i odgadną imię Muchy czeka niespodzianka − bezpłatne zaproszenie do Zamku, do wykorzystania wiosną lub latem.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku CK ZAMEK oraz na stronie internetowej: https://ckzamek.pl/

Aby zgłosić się do gry masz czas do 11 stycznia 2021 r . Zgłoszenie należy przesłać na adres mucha.zamkowa@ckzamek.pl. W konkursie możesz wziąć udział samodzielnie lub w ekipie, maksymalnie 7 osób.

Użyte w artykule zdjęcia: Tomasz Dworek

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz