Sport

Box Logistics Waterpolo Poznań inauguruje sezon z nowym sponsorem

Malta Waterpolo Cup 2019 - Waterpolo Poznań - Hornets Koszyce  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Piłkarze wodni sezon zainaugurowali od wyjazdowego dwumeczu przeciwko Łukosz WTS Polonii Bytom – aktualnym wicemistrzom kraju, którzy w tym sezonie będą starali się przerwać hegemonię ŁSTW Łódź.

W piątek 18 października odbyła się konferencja prasowa, na której przedstawiciele klubu, miasta oraz firmy Box Logistics – nowego sponsora tytularnego – poinformowali o planach na nadchodzący sezon. Po dwóch sezonach poza podium Mistrzostw Polski zespół będzie starał się wrócić na medalowe miejsca.

Trenerom i działaczom z Poznania udało się zatrzymać wszystkich zawodników występujących w poprzednim sezonie, a dodatkowo pozyskać jednego z lepszych młodych obrońców w Polsce – Macieja Mruka. Do kadry seniorów dołączyli również już na stałe czterej wychowankowie klubu – Przemysław Buńkiewicz, Grzegorz Fabiś, Oskar Jahns oraz Igor Trojanek.

Na konferencji prasowej o ambitnych celach na ten sezon mówił reprezentujący firmę Box Logistics – Artur Żukowski.

Obserwowaliśmy rozwój klubu już od kilku lat i w tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć klub jako sponsor tytularny. Liczymy, że dzięki wsparciu naszej firmy, możliwe będzie zdobycie w tym sezonie medalu.

O równie ambitnych celach na konferencji mówił również Maciej Młodzik z Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania, które jest największym partnerem klubu.

Liczymy, że dzięki trzem filarom w postaci wsparcia Miasta, sponsorowi oraz szkoleniu młodzieży w Szkole Gortata klub wejdzie z powrotem na wyższy poziom sportowy.

Nastroje starał się nieco studzić prezes klubu Tomasz Różycki, który przypomniał, że walka o zwycięstwa w bardzo wyrównanej lidze będzie niezwykle trudna.

Terminaż spotkań Box Logistics Waterpolo Poznań w rundzie jesiennej Ekstraklasy Mistrzostw Polski Seniorów 2019/2020 :

I kolejka 19-20.10.2019
ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Box Logistics Waterpolo Poznań
II kolejka 9-10.11.2019
Box Logistics Waterpolo Poznań – ŁSTW OCMER Łódź
III kolejka 30.11.-1.12.2019
Arkonia Szczecin – Box Logistics Waterpolo Poznań
IV kolejka 7-8.12.2019
Box Logistics Waterpolo Poznań – KSZO Ostrowiec Św.
V kolejka 7-8.03.2020
Box Logistics Waterpolo Poznań – Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

Udział Box Logistics Waterpolo Poznań w rozgrywkach jest możliwy dzięki stałej pomocy Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania w ramach wsparcia dla drużyn zespołowych seniorów, sponsorowi tytularnemu – firmie Box Logistics – oraz współpracy partnerów: sponsora technicznego – firmy VITEX, Fabryka Formy Green Point, Rais-Tools, TJT Marketing, a także patronów medialnych – Radio Poznań i lepszyPOZNAN.pl

Firma BOX Logistics powstała w 2015 roku jako alternatywa dla istniejących na rynku firm z branży logistycznej. Zespół tworzą młode osoby z bogatym doświadczeniem zdobytym w największych korporacjach z branży TSL. Rozwiązania firmy pozwalają na elastyczne reagowanie na potrzeby Klientów oraz dostosowanie indywidualnych rozwiązań dedykowanych do każdego zlecenia. W ofercie firmy znajdują się między innymi transport drogowy i morski o zasięgu globalnym, a także kompleksowa obsługa celna, portowa i magazynowa. Jest to tzw. filozofia ‘one-stop-shop’, w którym Zlecający powierza BOX Logistics prowadzenie całego procesu logistycznego, a swój cenny czas może poświęcić na inne zadania w swojej firmie. Zgodnie z filozofią „Out-of-the box logistics solutions” firma proponuje często nowe, niestandardowe rozwiązania, które pozwalają efektywniej realizować powierzone przesyłki. Siedziba główna spółki znajduje się w Żernikach, pod Poznaniem.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz