Aglomeracja

Big Cyc #NaFalach

Big Cyc Na Falach  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Ostatnimi dniami pogoda nie była najłaskawsza. Opady deszczu spowodowały, że tereny takie jak Strzeszynek czy Malta stały się podmokłe. Mimo to w piątkowy wieczór deszcz łaskawie ustąpił, a na scenie Plaży Miejskiej w Strzeszynku wystąpił charyzmatyczny zespół Big Cyc. Przybyli fani jak zahipnotyzowani słuchali znanych piosenek zespołu. Skiba jak zwykle zasypywał nas swoimi dowcipami, jak również nowymi nakryciami głowy.

Cykl koncertów #NaFalach to nowa odsłona Maltańskiej Sceny Muzycznej, która cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców, spędzających lato w mieście. W tym roku koncerty będą odbywać się przez całe lato w dwóch lokalizacjach: nad Maltą oraz Jeziorem Strzeszyńskim.

Do tej pory na scenie zaprezentowali się Anita Lipnicka & The Hats, Otsochodzi, Dwa Sławy oraz Arbak. W niedzielę czekają nas kolejne muzyczne emocje, bowiem na scenie zlokalizowanej w okolicy Trybun Ziemnych na Malcie w Poznaniu wystąpi zespół The Dumplings.
Plenerowe koncerty rozpoczęły się 23 czerwca 2018. Podczas kolejnych koncertów zagrają m.in. Mikromusic, The Dumplings, Mikromiusic, Luxtorpeda, Lao Che, Fisz Emade, XXANAXX oraz Barbara Wrońska.

Organizatorami cyklu koncertów są: Miasto Poznań, POSiR oraz Teatr Muzyczny w Poznaniu.

Tekst: Ewelina Jaśkowiak

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl / Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz