POZnań

W niedzielę wietrzymy szafy

Babi Targ (11.05.2014) MTP  Foto: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

W najbliższa niedzielę 15. kwietnia Poznanianki ponownie będą wietrzyć swoje szafy. Tego dnia w Hali nr 1 MTP będzie można pozbyć się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy.

Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie. Imprezie towarzyszyć będzie sekcja Mami Babi Targ, w której znajdą się ubranka i akcesoria dziecięce i ciążowe, oraz kącik malucha, przygotowany przez zaprzyjaźnioną z nami Ideownię, w którym najmłodsi uczestnicy i uczestniczki imprezy będą mogli akt ywnie spędzić czas.

Ponadto do imprezy włączyła się grupa Zupa na Głównym, która tego dnia będzie zbierać ubrania dla swoich przyjaciół w potrzebie – warto poszperać w szafie w poszukiwaniu tego, czego szukają – lista potrzeb znajduje się m.in. na stronie www.babilad.pl.

Bilety dla Wystawców zostały wyprzedane. Odwiedzający swoje bilety mogą zakupić przy wejściu na imprezę!

Imprezy nie mogą przegapić pasjonatki mody i niebanalnych strojów, ponieważ Babi Targ to doskonały pretekst, aby przewietrzyć szafę, pozbyć się ubrań, które od dłuższego czasu zalegają na dnie szafy, a przy okazji za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne perełki. Impreza od lat przyciąga osoby zajmujące się modą, szafiarki oraz blogerki, kobiety które doskonale orientują się w najnowszych trendach, a jednocześnie wyróżniają się własnym stylem i swobodnym podejściem do obowiązujących trendów.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup – mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka imprezy.

Użyte w artykule zdjęcia: © LepszyPOZNAN.pl / Karolina Kiraga

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz