Lech Poznań – Cracovia 1:0 (1:0)

Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:1 - Poznań 12.08.2016 r.  Foto: Ewelina Jaśkowiak

W ramach 19. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań podejmuje u siebie drużynę Cracovi Kraków. Poznaniacy myśląc o włączeniu się w walkę o mistrzostwo Polski musi zdobyć komplet punktów.

I tym razem Nenad Bjelica nie poprowadzi piłkarzy Lecha. Kolejny raz poznański szkoleniowiec obejrzy spotkanie z ławki rezerwowych. Przed tygodniem w Gliwicach, trener został zawieszony na dwa mecze.

KKS Lech Poznań

1 - 0

Cracovia
Cracovia

• 19:57 Dziękujemy za udział w relacji i zapraszamy do kolejnych.
  • 90+7 Koniec spotkania. Lech Poznań wygrywa z Cracovią 1:0!
  • 90+5 Sandomierski głową próbował pokonać Putnocky-iego ale nie trafił w światło bramki.
  • 90+3 Radut leży na murawie. Wygląda na to, że złapał go jakiś skurcz.
  • 90+2 Kostvych faulowany przy lewej linii pola karnego gości.
  • 90+1 Fink ostro faulował Raduta - kartka dla Krakowianina.
  • 90' 3 minuty doliczonego czasu gry.
  • 89' Barkroth próbował strzelać lewą nogą ale niestety piłka przeleciała przy prawym słupku Cracovi.
  • 88' Wdowiak dostał kartkę - Barkrotha faulował. Rzut wolny tuż przy polu karnym gości.
  • 87' Rzut wolny dla Lecha wykonuje Darko Jevtić.
  • 84' Niewykorzystany rożny Cracovi.
  • 79' Lech: Rakels za Gytjaera
  • 71' Cracovia: Diego za Michalika
  • 69' Szczepaniak dośrodkował do Deji, ten źle uderzył głową i nie trafił w światło bramki.
  • 62' Jevtić strzela wysoko nad poprzeczką.
  • 62' Ładny taniec Gumnego w polu karnym gości. Niestety dośrodkowanie już mocno niedokładne. Jednak brawa za pomysł.
  • 58' Cracovia: Wdowiak za Wójcickiego
  • 57' Rzut rożny dla Lecha.
  • 54' Tetteh ukarany kartką za faul.
  • 52' Cracovia: Szczepaniak za Hernandeza
  • 51' Trałka ukarany kartką za faul.
  • 47' Gytkjaer wybił piłkę poza pole gry po strzale Jevtića.
  • 45' Rozpoczynamy drugą część spotkania.
  • 45' Lech: Tetteh za Gajosa
  • 45+3 Koniec pierwszej części spotkania.
  • 45' 3 minuty doliczonego czasu gry.
  • 44' Żaden z kolegów Jevića nie doszedł do dośrodkowania szwajcara!
  • 43' Piłka w bramce Lecha! Jednak wyraźnie wczesniej komunikowany przez sędziego liniowego spalnony Janickiego.
  • 38' Dilaver głową zapakował głową piłkę do siatki! Lech prowadzi 1:0!
  • 36' Cracovia zdobywa już drugą bramkę w tym meczu! Ale na szczęście dla poznaniaków kolejny raz w tym meczu nie zostaje ona uznana.
  • 32' Strzał z rzutu wolnego Cracovi. Piłkę wybił jeden z obrońców na rzut rożny.
  • 30' Gumny! Obrońca Lech z łatwością przyjął piłkę w polu karnym, ograł rywala i zagrał do tyłu, do Raduta. Niestety strzal strzał Rumuna zablokowany.
  • 28' Lech: Barkroth za Makuszewskiego
  • 28' Rzut wolny dla Lecha Poznań - 30 metrów do bramki.
  • 27' Makuszewski kilka minut temu potknął się o piłkę i wygląda na to, że skręcił nogę. Właśnie zszedł z boiska, a póki co poznański Lech gra w dziesiątkę.
  • 18:26 Dzień dobry! Z problemami ale rozpoczynamy relację z trwającego już spotkania Lecha z Cracovią.