POZnań

Sylwestrowa zabawa na placu Wolności

Sylwestrowa panorama imprezy na Placu Wolności  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Grudzień dopiero się rozpoczął, przed nami jeszcze Święta Bożego Narodzenia, ale rozpoczęło się już odliczanie do końca roku i sylwestrowego szaleństwa. Uchylono właśnie rąbka tajemnicy na temat miejskiej zabawy na placu Wolności.

Tej nocy plac Wolności w Poznaniu po raz pierwszy zamieni się w największy taneczny parkiet w mieście – zapowiada Patrycjusz Tomaszewski z Estrady Poznańskiej  – zapraszamy do spędzenia nocy sylwestrowej w towarzystwie największych tanecznych hitów ostatnich dekad.

Hasłem przewodnim tegorocznego miejskiego Sylwestra będzie Hit za hitem. Pop raz pierwszy wszystko rozgrywać się będzie na okrągłej scenie, która stanie na samym środku placu Wolności. Do tańca zachęcać będą odpowiednią muzyka DJ’e. Największe taneczne przeboje mają nas porwać do zabawy od godziny 21:00.

To będzie dopiero początek wrażeń – dodaje Patrycjusz Tomaszewski – przygotowaliśmy szereg niespodzianek, które uczynią ten wieczór niezapomnianym, a pierwszą, którą możemy zdradzić będzie największy w historii miasta pokaz sztucznych ogni.

Sylwester Miejski w Poznaniu rozpocznie się na placu Wolności o godzinie 21:00, ale otwarcie bram i strefy gastronomicznej zaplanowano na 20:00.

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter, lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz