BizNews

Nowe miejsca pracy w firmie transportowo-logistycznej

Nowe miejsca pracy w firmie transportowo-logistycznej  Foto: mat. prasowe

Poznańska spółka Silvan Logistics zwiększy zatrudnienie z 95 do 350 osób. To między innymi efekt uruchomienia w Gądkach magazynu chłodniczo-dystrybucyjnego na Polskę i Europę Zachodnią produktów spożywczych, przemysłowych czy opakowań.

Firma Silvan Logistics podpisała właśnie długoterminową umowę najmu odpowiedniej powierzchni . Magazyn w parku logistycznym w Gądkach rozpocznie działalność 15 maja.

O tę ważną dla nas inwestycję zabiegaliśmy od dłuższego czasu – mówi Michał Bidziński z Silvan Logistics – rozwijamy się, a magazyn chłodniczy jest kolejnym elementem w oferowaniu kompleksowych usług logistycznych dla naszych kontrahentów.

Magazyn ma 4.500 m² i jest przystosowany do składowania ładunków wymagających kontrolowanej temperatury w zakresie od 0°C do +4°C oraz +8°C do +12°C oraz produktów neutralnych. Sama chłodnia ma powierzchnię blisko 1.000 m². Znajdują się tutaj 2 komory przeznaczone do wysokiego składowania.

Do dyspozycji będzie 13 doków załadowczych. Przyjęcia i wydania towaru oraz inne operacje magazynowe będą realizowane 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Nowe miejsca pracy w firmie transportowo-logistycznej

Użyte w artykule zdjęcia: mat. prasowe

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz