BizNews

Hilton inwestuje w Poznaniu

Hampton by Hilton Poznań Old Town  Foto: materiały prasowe

Hilton chce otworzyć w Polsce trzy nowe hotele Hampton by Hilton. Dwa z nich powstaną w Wielkopolsce. Będą to Hampton by Hilton Poznan Old Town i Hampton by Hilton Kalisz.

Spółka Hilton Worldwide (NYSE: HLT) poinformował dzisiaj o podpisaniu umów na ich budowę. Oprócz dwóch wspomnianych już hoteli, kolejny ma powstać na warszawskim Służewcu.

Nowe hotele, które powstaną w trzech licznie odwiedzanych polskich miastach, wybudowane zostaną w znakomitych lokalizacjach i zaspokoją rosnące zapotrzebowanie na obiekty hotelarskie o wyspecjalizowanej obsłudze – zapowiada Patrick Fitzgibbon z Hilton Worldwide.

Poznański Hampton by Hilton powstanie między ulicami Święty Marcin i Podgórną, w miejscu w którym obecnie mieści się sklep odzieżowy. Goście będą mieli tutaj do dyspozycji 117 pokoi.

Sieć Hampton, w której skład wchodzą hotele Hampton Inn, Hampton Inn & Suites oraz Hampton by Hilton, jest jednym z liderów w górnej skali segmentu średniego poziomu cenowego. Hotele tej sieci znajdują się w 20 krajach. Łączni działa w nich ponad 2.100 obiektów oferujących przeszło 215.000 pokoi.

We wszystkich tych trzech miastach, hotele Hampton by Hilton zapewnią gościom nocleg w znakomitych warunkach, przyjazną obsługę i nowoczesne udogodnienia, a wszystko to za rozsądną cenę – dodaje Phil Cordell, odpowiedzialny za markę Hampton – odnieśliśmy niebywały sukces w całej Europie, dotyczy to także Polski, gdzie działa 13 naszych hoteli, a w planach mamy otwarcie kolejnych.

Hotele w Poznaniu i Kaliszu mają zostać otwarte w 2018 roku.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Jestem zadowolony z tego pomysłu, zastanawiam się natomiast, jak zostaną rozwiązane miejsca postojowe dla samochodów klientów hotelu.
    Czy będą parkingi podziemne ?
    Interesuje mnie to, ponieważ jestem współwłaścicielem domu ul. Podgórrna nr 6