Łazarz

Nocna wyprawa do Palmiarni

Palmiarnia Poznańska  Foto: Palmiarnia Poznańska

Nie byliście dawno w naszej Palmiarni? Będzie okazja, by to nadrobić i przy okazji poznać to miejsce w zupełnie innym świetle… a właściwie w ciemności.

Zapraszamy wraz z pracownikami Palmiarni na jej nocne zwiedzanie. W nocy z piątku na sobotę, w półmroku miejsce to z pewnością was zachwyci.

Podczas ostatniej Nocy w Palmiarni odwiedziło nas wiele osób z zaciekawieniem oglądały one atrakcje, jakich nie widać na co dzień – mówi Przemysław Szwajkowski, dyrektor Poznańskiej Palmiarni – W najbliższy weekend dajemy więc szansę na ponowne zapoznanie się z kolekcją roślin egzotycznych w nieco innej, bo przecież nocnej odsłonie.

Podczas nocnej wyprawy będziemy mogli obejrzeć między innymi wiele gatunków ryb, które podczas dnia są słabo lub w ogóle niewidoczne. Warto będzie zabrać ze sobą latarki, dzięki czemu zajrzymy między egzotyczną roślinność skrytą w mroku. Z pewnością zachwycą nas kwiaty, które rozwijają się tylko o późnej porze.

Podczas zwiedzania poznaniacy będą mieli możliwość zobaczenia Palmiarni w niesamowitej atmosferze – przypominającej taką, jaka panuje w lesie tropikalnym. Warunki są naprawdę dogodne, a wrażenia będą niezapomniane – zapewnia Przemysław Szwajkowski

Na Noc w Palmiarni zapraszamy z piątku na sobotę (15/16.07) od godziny 21:00 do 2:00 w nocy. Do budynku będzie można wejść od strony ul. Matejki. Kasa będzie czynna do 1:30. Cena biletów nie ulega zmianie.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz