K U L T U R A

Raz, Dwa, Trzy koncertowo w Śremie

Nastrojowo, z tekstem, ale też czasami żywiołowo, brawuro. Zespół Raz, Dwa, Trzy potrafi zachwycać i zaskakiwać swoich fanów. W najbliższym czasie wystąpi w Śremie.

Zapraszamy na koncert grupy Raz, Dwa, Trzy, która w ubiegłym roku świętowała swoje 25-lecie. Zespół powstał w Zielonej Górze w 1990 roku. Z okazji jubileuszu zorganizowany był specjalny koncert z udziałem wielu gości, którego fragment publikujemy powyżej.

Swoje największe przeboje, których przez te 25 lat powstało bardzo wiele, grupa zaprezentuje podczas koncertu w Śremie. Dla wielu będzie to z pewnością podróż lekko-sentymentalna, dla innych być może pierwsze spotkanie z tą muzyką i słowami grupy Raz, Dwa, Trzy.

Niewiele zespołów w Polsce może pochwalić się tak bogatą historią wspólnego grania -podkreślają organizatorzy – razem przeszli długą drogę zahaczając wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny po studio im. Agnieszki Osieckiej.

Koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy odbędzie się w śremskiej Hali Bazar w sobotę 13 lutego o godzinie 18:00. Bilety kosztują 50,00 złotych, a można je kupić w Śremskim Ośrodku Kultury.

Adam Nowak – gitara, śpiew / guit, voc
Grzegorz Szwałek – keyboard, akordeon / keyb, acc
Jacek Olejarz – perkusja / dr
Jarek Treliński – gitara akustyczna, elektryczna / guit, electric guit
Mirek Kowalik – kontrabas, gitara basowa / bass, bass guit

 Raz, Dwa, Trzy - tort na 25 lat zespołu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz