K U L T U R A

VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Luboń 2015

Wkrótce odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki w Luboniu. Podczas jego finału usłyszymy między innymi piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty.

To wyjątkowe wydarzenie organizowane jest już po raz siódmy. Gościem specjalnym tego wieczoru będzie popularny Zespół Raz Dwa Trzy.

Podczas tegorocznego koncertu zatytułowanego W melancholię zaplątani… finaliści Festiwalu wykonają piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty – zapowiadają organizatorzy – aranżację piosenek przygotuje zespół pod kierownictwem Macieja Szymańskiego.

W jury tegorocznego Festiwalu zasiądą Joanna Zagdańska (przewodnicząca jury, wokalistka, wykładowca śpiewu jazzowego w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy), Adam Żółkoś (kompozytor, pianista, aranżer, wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy), Wojciech Michalski (Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu) i Mateusz Mikołajczak (Zastępca Burmistrz Miasta Luboń).

Koncert odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy przy ul. Kołłątaja 2 w Luboniu w sobotę 3 października o godzinie 18:00.

Koncert muzyki filmowej

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz