Aglomeracja

Ostatnie seanse pod chmurką

Przez całe wakacje informowaliśmy was o tym co możecie oglądać kinach pod chmurką. Niestety. To będą już naprawdę ostatnie seanse. Płaczą fani tej rozrywki, płacze też od rana niebo nad naszą metropolią. Czy przestanie padać wieczorem, byśmy mogli zobaczyć film?

Jest taka szansa, że padać nie będzie wcale, bądź bardzo słabo. Na pewno warto na wieczorny seans w Czerwonaku zabrać ciepłą bluzę, bo może być chłodno. Na ekranie plenerowego Kina po Sąsiedzku na nowym parkingu TBS w Koziegłowach będziemy mogli zobaczyć film Para na życie. Film będzie wyświetlony we wtorek (25.08) o godzinie 21:15.

Zdecydowanie lepsza ma być pogoda w środę 26 sierpnia. Na ten dzień zaprasza Kino na Dziedzińcu w Starym Browarze. Na pożegnanie wakacyjnych seansów wybrano tutaj polską komedię Chłopaki nie płaczą, która zostanie tutaj wyświetlona w środę (26.08) o godzinie 21:30.

Zupełnie inny gatunek filmowy proponuje widzom Ogród Łazarz. Tutaj w ramach Festiwal Malta zobaczymy film Sąsiedzkie dźwięki. Ten seans rozpocznie się również w środę (26.08) o godzinie 21:00.

Bardzo długą listę filmów proponuje w tym tygodniu Winiarnia Pod Czarnym Kotem przy ulicy Marcelińskiej w Poznaniu. Zostanie tutaj wyświetlonych kilkanaście filmów krótkometrażowych, które zostały nagrodzone podczas 8.edycji Animatora. Będzie to zatem doskonała okazja do nadrobienia zaległości bądź ponownego obejrzenia świetnych animacji. Ten pokaz rozpocznie się w czwartek (27.08) o godzinie 21:00.

W piątek odbędzie się niestety ostatni pokaz w letnim cyklu Kina Zorza. Tego dnia zobaczymy tutaj aż dwa filmy, których wspólnym mianownikiem będzie Michael Keaton jako superbohater i aktor. Pierwszym z nich będzie Batman z 1989, który otwiera najnowszą sagę o Człowieku-Nietoperzu. Ten podwójny seans rozpocznie się w piątek (28.08) o godzinie 21:30.

Na kulinarne kino postawiło centrum handlowe nad Maltą, które proponuje również aż dwa filmy. Pierwszy to już klasyka komedii z Louisem de Funes, czyli Skrzydełko czy nóżka. Drugim filmem będzie bardziej współczesna komedia o kucharzach. Będzie to także francuska produkcja Faceci od kuchni. Ten seans rozpocznie się na trawniku w piątek (28.08) o godzinie 21:30.

Jeśli lubicie kino akcji, ale z przymrużeniem oka to z pewnością wybierzecie propozycję Kina Letniego Malta Ski. Nad brzegiem Malty będziemy mogli zobaczyć film RED z 2010 roku. Film z doskonałą obsadą, bo występują w nim między innymi Helen Mirren, John Malkovich, Morgan Freeman, czy Bruce Willis. Film zostanie wyświetlony w piątek (28.08) o godzinie 21:00.

Jak podczas całych wakacji również i tym razem to samo kino zaprasza także na film w sobotę. Tym razem będzie to komedia Kick Ass. Ten seans rozpocznie się u stóp stoku Malta Ski w sobotę (29.08) również o godzinie 21:00.

Film, który prawdopodobnie już widzieliście, ale który cały czas robi duże wrażenie proponuje natomiast kino plenerowe w Przeźmierowie. Tutaj na terenie Centrum Kultury zobaczymy film Bogowie. Zapraszamy tutaj w sobotę (29.08) o godzinie 20:00.

Kino na leżakach zostanie także zorganizowane na zakończenie pikniku w Luboniu. W Wiśniowym Sadzie, wśród zieleni przy ulicach: Konarzewskiego, Fabrycznej i Prusa zostanie pokazana doskonały, wielokrotnie nagradzany film Jak zostać królem. Zostanie on wyświetlony w sobotę (30.08) o godzinie 21:00.

Kino na dziedzińcu Stary Browar

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz