POZnań

Charytatywni prezydenci

Drużyna Szpiku łaczy  Foto:

Gdy nadchodzi ten dzień, to każdy z nas czeka na godz. 17. Dlaczego? Bo wówczas idziemy odwiedzić nasze dzieciaki przebywające na oddziale onkologicznym Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.
Tym razem było wiele niespodzianek i ekscytacji. Na V oddział wjechała foto-budka, a za nią wolontariusze, dwaj prezydenci Poznania, obecny Jacek Jaśkowiak, i były Ryszard Grobelny, była dyrektor Teatru Ósmego Dnia Ewa Wójciak i pięściarz zawodowy Damian Wrzesiński.

Prezydent Jacek Jaśkowiak zawitał na oddział po praz pierwszy, przyniósł kosze owoców oraz książeczki o Poznaniu i wiele praktycznych gadżetów. Ewa Wójciak, podobnie. W końcu musimy dbać o odpowiednie odżywianie dzieciaków.

Największą radość zarówno dorosłym, jak i dzieciom przyniosła foto budka, bo w niej nie można być poważnym, czego wyraz dali obaj prezydenci wraz z Ewą Wójciak. I tak na aukcje Charytatywni Allegro trafiło zdjęcie Ewy Wójciak i obu prezydentów.

Przedmiotem aukcji jest duża fotografia (100cm na 70cm) będąca symbolem tego, że zawsze można pomagać bez względu na wszystko. Uczestnikami fotografii są: aktorka Ewa Wójciak, Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak oraz kapitan Drużyny Szpiku i były Prezydent Poznania Ryszard Grobelny.

Aukcja potrwa jeszcze 6 dni i zakończy się 4 sierpnia o godzinie 21:13. Więcej tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz