K U L T U R A

ENEMEF: Noc Oscarowa

ENEMEF: Noc Oscarowa  Foto: ENEMEF: Noc Oscarowa

ENEMEF: Noc Oscarowa Foto: ENEMEF: Noc OscarowaGala wręczenia chyba najbardziej pożądanych statuetek na świecie zbliża się wielkimi krokami. Wszystko stanie się jasne w nocy z niedzieli na poniedziałek. Nim to jednak nastąpi zapraszamy was do kina, na noc z filmami mającymi największe szanse na Oscara.

ENEMEF: Noc Oscarowa to tradycyjna, coroczna okazja, aby zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek – wyjaśnia Ania Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe – tym razem na dwa dni przed ceremonią rozdania Oscarów, w jedną noc można zobaczyć aż pięć filmów, które łącznie otrzymały 26 nominacji!

W najbliższy piątek (20.02) w salach Multikina Malta i 51 zobaczymy premierowo film oparty na prawdziwej historii Snajper, będzie też fenomenalny Birdman, wielokrotnie już nagradzana Ida, a także przejmująca krótkometrażowa Joanna i wciągająca Gra tajemnic.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 27,00 do 39,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas tutaj.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc Oscarowa zapraszamy do Multikina Malta w piątek 20 lutego od godziny 22:00.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

SNAJPER Foto: SNAJPER

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz